Pakistankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Samagial, 14101, Gilgit, FCA & AJK: 14101

14101

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Samagial, 14101, Gilgit, FCA & AJK
Qytet :Samagial
Rajon 2 :Gilgit
Rajon 1 :FCA & AJK
Vend :Pakistan
Kodi Postar :14101

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :35.40000
gjatësi :73.83300
Zona Koha :Asia/Karachi
Koha Koordinuar Universal :UTC+5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Samagial, 14101, Gilgit, FCA & AJK është e vendosur në Pakistan.Kodi i saj është zip 14101.

Të tjerët u kërkohet në
Samagial, 14101, Gilgit, FCA & AJK,14101 ©2014 kodin postar Query