Pakistankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Emin Abad, 52460, Gujranwala, Punjab - Central: 52460

52460

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Emin Abad, 52460, Gujranwala, Punjab - Central
Qytet :Emin Abad
Rajon 2 :Gujranwala
Rajon 1 :Punjab - Central
Vend :Pakistan
Kodi Postar :52460

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :32.03700
gjatësi :74.44000
Zona Koha :Asia/Karachi
Koha Koordinuar Universal :UTC+5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Emin Abad, 52460, Gujranwala, Punjab - Central është e vendosur në Pakistan.Kodi i saj është zip 52460.

Të tjerët u kërkohet në
Emin Abad, 52460, Gujranwala, Punjab - Central,52460 ©2014 kodin postar Query